Kryštof Bernat

Front end Drupal Developer, Project Manager

Kryštof Bernat je zakladatel a drupalistou, který se zaměruje na byznys řešení Drupal projektů. Bude ho zajímat, jaký má pro vás projekt smysl, a vymyslí s vámi nejvhodnější řešení, které dokáže i sám zrealizovat.
Drupal developer - Pavel Raboch

Pavel Raboch

Integration architect

Pavel je ten správný člověk, který se dokáže zamyslet nad logikou a strukturou dat mimo drupal a zprostředkovává tím veleduležitou úlohu webových služeb a databází jako je např. Oracle.
Headless Drupal je termín používaný pro Drupal instalaci, která je konfigurovaná tak, aby poskytovala obsah jako služba pomocí rozhraní API (Application Programming Interface), aniž by měla vlastní front-end uživatelského rozhraní.

  • 20 Pro, 2022
  • 100 - 250 tisíc Kč
Prohlédnout naživo

Drupal je aktivně vyvíjený projekt a obsahuje řadu nových funkcí a vylepšení v každé nové verzi. Nejnovější verzí Drupalu je Drupal 9, která byla vydána v červnu 2020. Drupal 9 obsahuje řadu nových funkcí a vylepšení oproti předchozí verzi Drupal 8.

Drupal 10

Drupal 10 jako silný partner

Tak je to tady. Na drupal.org se ukazuje podpora delší o jeden rok -> do roku 2023. Není se čemu divit. revolučního drupalu 7 je totiž stále více, než polovina - konkrétně 495 025. :) Tak zůstaňte se svými potřebami jít na drupal 9 zatím v klidu.
Rezervační systém pro cizince FRS, který slouží OAMP, již funguje mnoho let a pracovníci ministerstva jsou s ním spokojení. V současné Ukrajinské krizi je navíc web pod velkým mediálním a tím tedy i technickým tlakem.
Tak máme před sebou 7 měsíců práce na Drupalu 9 pro Univerzitu Pardubice. Od spuštění drupalu u nich uběhlo už 5 let a je tedy potřeba jít dál. Těším se!

Předchozí rok pro nás byl velmi užitečný. O Drupalu jsme se dozvěděli něco nového, naučili jsme se pracovat s Drupalem 9, a pomalu poprvé v historii firmy odcházíme od sentimentálního vzpomínání na Drupal 7.

Stránky