Kryštof Bernat

Front end Drupal Developer, Project Manager, UI/UX Designer

Kryštof Bernat je zakladatel a drupalistou, který se zaměruje na byznys řešení Drupal projektů. Bude ho zajímat, jaký má pro vás projekt smysl, a vymyslí s vámi nejvhodnější řešení, které dokáže i sám zrealizovat.
Drupal developer - Pavel Raboch

Pavel Raboch

Integration architect

Pavel je ten správný člověk, který se dokáže zamyslet nad logikou a strukturou dat mimo drupal a zprostředkovává tím veleduležitou úlohu webových služeb a databází jako je např. Oracle.
Něco na památku

Univerzita Pardubice dokončila velký krok v digitální transformaci, úspěšně dokončila migraci svého webového portálu z Drupalu 7 na Drupal 9.

V rámci nedávného veletrhu "Výstava VODOVODY A KANALIZACE" jsem měl příležitost spolupracovat se zákazníkem Sovak a provádět hloubkové rozhovory s jejich komisemi.


 • 22 Kvě, 2023
 • 10 - 20 tisíc Kč

O projektu

V Jihočeském kraji potřebovali pomoct, ale neměli velký budget. A my jsme jim pomohli :) více v referenci níže.

"Pan Bernat z Drupal Arts nám pomáhal při přípravě nového sociálního portálu Jihočeského kraje. Vybral a koupil pro nás šablonu, za pomoci myšlenkové mapy jsme společně strukturovali rozsáhlý obsah webu do tematických částí, v neposlední řadě přidal pár marketingových triků, aby byl web hezčí (fotky u kontaktů nebo názvy sekcí) a čtivější (zásady copywritingu). Komunikace a spolupráce byla dobrá, geografická vzdálenost nebyla překážkou, protože všechny konzultace se konaly online. V rámci spolupráce nás též proškolil, jak spravovat obsah webu. A nebyl drahý :) Získali jsme max. podporu i přesto, že náš rozpočet byl velmi omezený. Děkujeme! Doporučujeme."

Prohlédnout naživo
 • Naše práce na projektu

 • Délka projektu

  2 měsíce

 • 22 Kvě, 2023
 • 250 - 499 tisíc Kč

O projektu

Kdo by neznal časopis Marianne. Dostali jsme na starosti re-design a architekturu a dopadlo to lépe, než jsme si mysleli.

Největší úspěch je unikátní titulní strana, která plánuje, má několik přepínatelných designů a navzdory desítek zobrazovaných článků z mnoha zdrojů ukazuje každý článek pouze jednou a zaručuje tak unikátnost obsahu.

Velmi rozsáhlý projekt, který v sobě zahrnoval také svetzeny.cz.

Prohlédnout naživo
 • Naše práce na projektu

 • Délka projektu

  6 měsíců
Headless Drupal je termín používaný pro Drupal instalaci, která je konfigurovaná tak, aby poskytovala obsah jako služba pomocí rozhraní API (Application Programming Interface), aniž by měla vlastní front-end uživatelského rozhraní.

 • 20 Pro, 2022
 • 100 - 250 tisíc Kč

O projektu

Uvnitř velmi pokročilý web, ve kterém jsme připravovali architekturu a předpřipravený design.

Na straně zákazníka byl vývojář, který měl velmi vysoko standarty kódu.

Prohlédnout naživo

Drupal je aktivně vyvíjený projekt a obsahuje řadu nových funkcí a vylepšení v každé nové verzi. Nejnovější verzí Drupalu je Drupal 9, která byla vydána v červnu 2020. Drupal 9 obsahuje řadu nových funkcí a vylepšení oproti předchozí verzi Drupal 8.

Drupal 10

Drupal 10 jako silný partner

Stránky