Kryštof Bernat

Front end Drupal Developer, Project Manager

Kryštof Bernat je zakladatel a drupalistou, který se zaměruje na byznys řešení Drupal projektů. Bude ho zajímat, jaký má pro vás projekt smysl, a vymyslí s vámi nejvhodnější řešení, které dokáže i sám zrealizovat.
Drupal developer - Pavel Raboch

Pavel Raboch

Integration architect

Pavel je ten správný člověk, který se dokáže zamyslet nad logikou a strukturou dat mimo drupal a zprostředkovává tím veleduležitou úlohu webových služeb a databází jako je např. Oracle.

Drupal 9 v roce 2022

Předchozí rok pro nás byl velmi užitečný. O Drupalu jsme se dozvěděli něco nového, naučili jsme se pracovat s Drupalem 9, a pomalu poprvé v historii firmy odcházíme od sentimentálního vzpomínání na Drupal 7.

Drupal 9

Drupal 9 jako nenápadný stratég

Drupal 9 má ty samé funkce co, Drupal 8.9 :) Klíčovou výhodou Drupalu 9 oproti Drupalu 8 je, že pro tuto platformu budou vycházet bezpečnostní aktualizace i po listopadu 2021. 


 • 03 Kvě, 2020
 • 100 - 250 tisíc Kč
Prohlédnout naživo

Drupal 9 bude jenom další verze Drupal 8

Máte Drupal 7 a říkáte si, že už brzy budete mít problém? Nemáte se čeho bát. Drupal 9 totiž bude pouze další verze Drupal 8.

Upgrade na Drupal 9 bude snadný

Protože komunita Drupalu staví Drupal 9 v Drupalu 8, nemusíte se technologií v Drupalu 9 vůbec bát.


 • 13 Zář, 2019
 • 250 - 499 tisíc Kč

O projektu

Právnická fakulta UK je pojem. Pokaždé, když jsem kolem ní jako malý kluk jezdil, mi po zádech jezdila vlna respektu. jsem hrdý, že jsme pro ně mohli vytvořet web. Měli jsme předlohu, ale střeva bylo potřeba zásadně předělat.

 • Uživatelé a profily s lidmi jsou zobrazovány s možností s nimi dále pracovat na webu a to i přes to, že byla naimportována z WHOIS
 • Automaticky synchronizovaní lidé jsou v případě ukončení spolupráce automaticky zablokování a nezobrazují se tedy v seznamech, ve kterých se vyskytují;
 • Lidé vytvoření administrátory zůstavají v systému; Systém Drupal má k dispozici denní kopie dat z WHOIS a veškerá data je možno vypisovat na webu a filtrovat podle nich bez schopnosti programování
 • A mnohem zásadního víc. Další věci ještě doplníme
Prohlédnout naživo

 • 09 Črv, 2019
 • 250 - 499 tisíc Kč

O projektu

Spolupráce na tomto webu nebyla úplně typická. Šlo o implementaci více webů v Drupalu 8 do jednoho velkého portálového řešení Drupalu 8. Nejsložitější na všem bylo vymyslet sloučení infrastruktury s důrazem na jednoduchou následnou údržbu. Také šlo o sjednocení javascriptů, které tahají informace o kontaktech z interních systémů. Také jsme pracovali na zlepšení uživatelské přívětivosti redakčního prostředí.

Fakulta sociálních věd je druhou nejmladší ze sedmnácti fakult Univerzity Karlovy.

Prohlédnout naživo
 • Délka projektu

  6 měsíců

Když pomáhá detail

O Drupalu sice jen v superlativech, ale přeci jen, je drobnůstka, která u rozsáhlých webů působí uživatelům potíže. Jde o zařazení do rozsáhlého menu. 

Stránky