Kryštof Bernat

Front end Drupal Developer, Project Manager

Kryštof Bernat je zakladatel a drupalistou, který se zaměruje na byznys řešení Drupal projektů. Bude ho zajímat, jaký má pro vás projekt smysl, a vymyslí s vámi nejvhodnější řešení, které dokáže i sám zrealizovat.
Drupal developer - Pavel Raboch

Pavel Raboch

Integration architect

Pavel je ten správný člověk, který se dokáže zamyslet nad logikou a strukturou dat mimo drupal a zprostředkovává tím veleduležitou úlohu webových služeb a databází jako je např. Oracle.
Tak je to tady. Na drupal.org se ukazuje podpora delší o jeden rok -> do roku 2023. Není se čemu divit. revolučního drupalu 7 je totiž stále více, než polovina - konkrétně 495 025. :) Tak zůstaňte se svými potřebami jít na drupal 9 zatím v klidu.
Rezervační systém pro cizince FRS, který slouží OAMP, již funguje mnoho let a pracovníci ministerstva jsou s ním spokojení. V současné Ukrajinské krizi je navíc web pod velkým mediálním a tím tedy i technickým tlakem.
Tak máme před sebou 7 měsíců práce na Drupalu 9 pro Univerzitu Pardubice. Od spuštění drupalu u nich uběhlo už 5 let a je tedy potřeba jít dál. Těším se!

Předchozí rok pro nás byl velmi užitečný. O Drupalu jsme se dozvěděli něco nového, naučili jsme se pracovat s Drupalem 9, a pomalu poprvé v historii firmy odcházíme od sentimentálního vzpomínání na Drupal 7.

Drupal 9

Drupal 9 jako nenápadný stratég

Drupal 9 má ty samé funkce co, Drupal 8.9 :) Klíčovou výhodou Drupalu 9 oproti Drupalu 8 je, že pro tuto platformu budou vycházet bezpečnostní aktualizace i po listopadu 2021. 


  • 03 Kvě, 2020
  • 100 - 250 tisíc Kč
Prohlédnout naživo

Máte Drupal 7 a říkáte si, že už brzy budete mít problém? Nemáte se čeho bát. Drupal 9 totiž bude pouze další verze Drupal 8.

Upgrade na Drupal 9 bude snadný

Protože komunita Drupalu staví Drupal 9 v Drupalu 8, nemusíte se technologií v Drupalu 9 vůbec bát.

Tak takhle krásně může obsah vypadat, když se ho redaktoři naučí používat. Stanovili jsme si pravidla a podívejte se, jak to pěkně vypadá :)

Stránky