Kryštof Bernat

Front end Drupal Developer, Project Manager, UI/UX Designer

Kryštof Bernat je zakladatel a drupalistou, který se zaměruje na byznys řešení Drupal projektů. Bude ho zajímat, jaký má pro vás projekt smysl, a vymyslí s vámi nejvhodnější řešení, které dokáže i sám zrealizovat.
Drupal developer - Pavel Raboch

Pavel Raboch

Integration architect

Pavel je ten správný člověk, který se dokáže zamyslet nad logikou a strukturou dat mimo drupal a zprostředkovává tím veleduležitou úlohu webových služeb a databází jako je např. Oracle.

 • 01 Kvě, 2024
 • 250 - 499 tisíc Kč

O projektu

SOVAK ČR je sdružení oboru vodovodů a kanalizací čr, z.s. Sjednocuje právnické a fyzické osoby aktivní v oblasti vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu

Na tomto projektu nás nejvíce bavila interakce s jejich ředitelem a interním oddělením.

Prohlédnout naživo

 • 01 Kvě, 2024
 • 499 tisíc Kč a více

O projektu

Každý cizinec, kterému bylo od 1. 1. 2021 vydáno povolení k dlouhodobému pobytu na území České republiky, a dále každý cizinec, kterému po tomto datu bylo vydáno povolení k trvalému pobytu bez podmínky předchozího pobytu na území, je povinen absolvovat adaptačně integrační kurz, a to do jednoho roku ode dne převzetí průkazu o povolení k pobytu... A to v drupalu, který jsme postavili.
Prohlédnout naživo

Jak se máš? Jsem Kryštof (Qr.ious) a toto je moje firma. Nechápu, jak jsem se dostal až sem. Velmi dobře si pamatuju, jak jsem svému šéfovi před 10 lety říkal, že jestli si mám vybrat mezi prací a hudbou, můžou si rovnou hledat někoho jiného.

Jak se máš? Jsem Kryštof a toto je moje firma. Vždycky jsem dělal muziku, ale tohle je můj život. Naše spolupráce bude mít dva pilíře. O prvním ti povím zde, o druhém (mírně neskromném) se rozepíšu na závěr.

V rámci nedávného veletrhu "Výstava VODOVODY A KANALIZACE" jsem měl příležitost spolupracovat se zákazníkem Sovak a provádět hloubkové rozhovory s jejich komisemi.


 • 22 Kvě, 2023
 • 10 - 20 tisíc Kč

O projektu

V Jihočeském kraji potřebovali pomoct, ale neměli velký budget. A my jsme jim pomohli :) více v referenci níže.

"Pan Bernat z Drupal Arts nám pomáhal při přípravě nového sociálního portálu Jihočeského kraje. Vybral a koupil pro nás šablonu, za pomoci myšlenkové mapy jsme společně strukturovali rozsáhlý obsah webu do tematických částí, v neposlední řadě přidal pár marketingových triků, aby byl web hezčí (fotky u kontaktů nebo názvy sekcí) a čtivější (zásady copywritingu). Komunikace a spolupráce byla dobrá, geografická vzdálenost nebyla překážkou, protože všechny konzultace se konaly online. V rámci spolupráce nás též proškolil, jak spravovat obsah webu. A nebyl drahý :) Získali jsme max. podporu i přesto, že náš rozpočet byl velmi omezený. Děkujeme! Doporučujeme."

Prohlédnout naživo
 • Naše práce na projektu

 • Délka projektu

  2 měsíce

 • 22 Kvě, 2023
 • 250 - 499 tisíc Kč

O projektu

Kdo by neznal časopis Marianne. Dostali jsme na starosti re-design a architekturu a dopadlo to lépe, než jsme si mysleli.

Největší úspěch je unikátní titulní strana, která plánuje, má několik přepínatelných designů a navzdory desítek zobrazovaných článků z mnoha zdrojů ukazuje každý článek pouze jednou a zaručuje tak unikátnost obsahu.

Velmi rozsáhlý projekt, který v sobě zahrnoval také svetzeny.cz.

Prohlédnout naživo
 • Naše práce na projektu

 • Délka projektu

  6 měsíců
Headless Drupal je termín používaný pro Drupal instalaci, která je konfigurovaná tak, aby poskytovala obsah jako služba pomocí rozhraní API (Application Programming Interface), aniž by měla vlastní front-end uživatelského rozhraní.

Stránky